Proč nakupovat u nás?


Doručení kurýrem do 48 hodin

Všechny produkty, které máme skladem odesílám okamžitě kurýrní službou s doručením do 24 hodin respektive následující pracovní den. Díky tomu se můžete těšit z vaší objednávky co nejdříve :).

U nás nakupujete bezpečně

Veškerá komunikace během prohlížení a nákupu na naší stránce probíhá prostredníctom šifrovaného SSL spojení. Chráníme tak Vaše soukromí.

Telefonická a e-mailová podpora

Máte otázky ohledně našich produktů nebo nejste si jistý který produkt je právě pro Vás ten nejvhodnější? Neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 00421 37 77 84 111 nebo poslat e-mail na info@pemat.cz a velmi rádi Vám poradíme.

Externí servisní středisko

Externí servisní středisko nám zajišťuje flexibilitu při provádění servisních zásahů nebo servisních prohlídek tak abyste Váš stroj měli znovu co nejdříve v provozu.

Portál podpory pro naše zákazníky

Připravili jsme pro své zákazníky portál podpory, kde najdete užitečné informace související s našimi produkty. Na tomto portálu jsme pro Vás připravili několik sekcí, které průběžně doplňujeme a rozšiřujeme, mezi nimi najdete zajímavé informace v sekcích jako:

Výběr správné čistící chemie - máte dilema, která čistící chemie z naší nabídky je pro Vás nejvhodnější? Doporučujeme podívat se přímo do sekce výběr správné chemie, kde najdete přehledné vysvětlení, který čistící prostředek z naší nabídky bude pro Vás nejvhodnější.

Řešení technických problémů - Pokud máte technické otázky ohledně našich produktů, zkuste najít na ně odpovědi v sekci věnované řešení technických problémů a otázek.

Hledáte návod k obsluze k Vašemu stroji? - Podívejte se do sekce návody k obsluze, kde najdete možství návodů v elektronické podobě ve formátu PDF k jednotlivým strojům z naší nabídky.

Produkty

info@carbax.com
00421 37 77 84 111

0.03