Samoobslužné mycí boxy CarBax CB VARIO

technologie samoobslužných mycích boxů

Technologie samoobslužných mycích boxů CarBax CB VARIO. Zařízení je určeno k samoobslužnému mytí osobních, dodávkových a nákladních vozidel vysokým tlakem vody s využitím napěňovací chemie (aktivní pěny), která se na ošetřovanou plochu aplikuje samostatným pracovním nářadím přes trysku s možností použití kartáče na důkladné očištění povrchu vozidla.

Požádat o cenovou nabídku

Cena tohoto produktu je na vyžádání, abychom vám věděli navrhnout tu nejlepší nabídku. Pro vyžádání ceny vyplňte krátký formulář kliknutím na tlačítko

CarBax

Samoobslužné mycí boxy CarBax CB VARIO

technologie samoobslužných mycích boxů

1

Technologie samoobslužných mycích boxů CarBax CB VARIO.

Zařízení je určeno k samoobslužnému mytí osobních, dodávkových a nákladních vozidel vysokým tlakem vody s využitím napěňovací chemie (aktivní pěny), která se na ošetřovanou plochu aplikuje samostatným pracovním nářadím přes trysku s možností použití kartáče na důkladné očištění povrchu vozidla. Technologie využívá kombinaci vysokého a nízkého tlaku vody, variabilních otáček čerpadla, stlačeného vzduchu a čistícího prostředku tak, aby bylo dosaženo maximálního čistící efekt při co nejnižší spotřebě energií, chemie a vody s co nejvyšším profitem pro provozovatele zařízení. Cílovou skupinou zákazníků jsou mycí centra, čerpací stanice, autoservisy, prodejny vozidel, a všude tam, kde je třeba důkladné, efektivní a ekonomické čištění vozidel.

 

Pro více informací o samoobslužných mycích boxech nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 037 77 84 111 nebo e-mailem na info@pemat.sk.

Video


Chcete doručiť tovar na Slovensko? Pozrite si  Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

For shipping to other EU countries visit this page Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

CarBax

Společnost CarBax se zabývá výrobou a distribucí čistící chemie a autokosmetiky pro péči o osobní a nákladní vozidla a také nástrojů pro detailing a interiérové čištění automobilů jako jsou mikrovláknové utěrky a houby, mycí kartáče, jelenice nebo napěňovač trysky.

Přečíst si více

Produkty

info@carbax.com
00421 37 77 84 111

0.08