Michelin - Annovi Reverberi

Michelin - Annovi Reverberi

O značce Michelin - Annovi Reverberi

Společnost Annovi Reverberi byla založena v roce 1958, ve městě Modena, přímo v srdci italské inženýrské a technologické oblasti. Annovi Reverberi je dnes moderní a flexibilní společnost, s trendem neustálého růstu, stojí na čele jako jeden z hlavních výrobců.

Právě společnosti Geka je výrobcem vysokotlakých čisticích strojů pod světově známou značkou Michelin. Pod touto značkou vyrábějí široký sortiment vysokotlakých čističů od malých strojů pro domácí použití až po velká zařízení pro průmyslové čištění.

Dynamická povaha italské výrobní oblasti poskytla perfektní zázemí pro založení firmy a následný vývoj, mimořádně talentované a specializované výrobny. Po celá desetiletí je Annovi Reverberi vedoucí světový výrobce membránových čerpadel pro zemědělství a pístová čerpadla pro průmyslové mytí. Společnost se dnes může pochlubit také přítomností v čistícím sektoru díky svým vysokotlakým strojům, pro soukromé i profesionální použití, což představuje průkopnické řešení na globálním trhu.

Annovi Reverberi aktuálně působí na 5 kontinentech a ve více než 100 zemích se sítí výrobních a obchodních zařízení, které umožňují přímé zastoupení na místních trzích, se strategií celkového zaměření na potřeby koncových zákazníků.

Produkty

info@carbax.com
00421 37 77 84 111

0.03